Adem Yavuz Caddesi'nde  Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Adem Yavuz Caddesi'nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Çumra Adem Yavuz Caddesi'nde sıcak asflt çalışmaları Konya Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından başladı. Caddede çalışmaların hızla devam ettiğini ve en kısa sürede Çumralıların hizmetine açılacağını belirten Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, desteklerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Çumra Adem Yavuz Caddesi’nde sıcak asfalt serimi için çalışmalar başlatıldı. Sağlam bir altyapı ve konforlu bir ulaşıma kavuşacak olan caddedeki çalışmaları inceleyen Çumra  Belediye Başkanı Recep Candan;  Yıllardır modern bir görünüme kavuşmayı bekleyen Adem Yavuz Caddesini sağlam bir  altyapıya kavuşturarak, sıcak asfalt serimi  ile ulaşımdaki kalitenin artacağını ifade etti.

Yaklaşık 1600 metre uzunlukta gerçekleşen sıcak asfalt çalışmalarına sabah saatlerinde başlandı. Sıcak asfalt serimi öncesi Çumra Belediyesi ve KOSKİ ekipleri tarafından caddenin altyapı çalışmaları tamamlanarak içme suyu şebekesi yenilendi. 

Sıcak asfalt serimi devam eden  Adem Yavuz  Caddesi’ndeki çalışmaların yaklaşık 5 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

"ALTYAPI ŞEHİR İÇİN OLMAZSA OLMAZ BİR YATIRIMDIR"

Adem Yavuz Caddesinde incelemelerde bulunan Çumra Belediye Başkanı Recep Candan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Candan; " Adem Yavuz Caddemizde uzun zamandır hazırlığını yaptığımız sıcak asfalt serimi başladı. Sıcak asfalt serildikten sonra tekrar kazı çalışması yapılmaması için KOSKİ Genel Müğdürlüğü tarafından asfalt çalışması öncesi caddemizin boydan boya  içme suyu şebekesi de  yenilendi.  Altyapı şehir için olmazsa olmaz bir yatırımdır. Çumramızı daha modern bir görüntüye kavuşturmak için verdiğimiz çabada desteklerini bizden esirgemeyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay  ve ekibine hemşehrilerim adına bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Konya Büyükşehir Belediyemiz ile daha büyük işler için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.