AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ  AHMET SORGUN ÇUMRA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ AHMET SORGUN ÇUMRA’YI ZİYARET ETTİ

AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sorgun, Çumra’yı ziyaret ederek, ilçede devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Çumra programının ilk durağında AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sorgun, parti yönetimi ve teşkilat mensupları ile buluştu. İlçe teşkilatındaki toplantının ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Milletvekili Ahmet Sorgun’a; AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Gökhan Taşkıran, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan ve AK Parti Çumra İlçe Başkanı Osman Şahin eşlik etti. ilçenin yatırımları ve devam eden projeleri hakkında bilgi almak üzere Çumra Belediye Başkanı Recep Candan’ı makamında ziyaret eden Sorgun, buradan belediye meclisi grup toplantısına katıldı.

 

“BELEDİYEMİZ GÜZEL İŞLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR”

 Grup toplantısında konuşan Sorgun, Çumra’da, Belediye Başkanı Recep Candan ile birlikte geleceğe yatırım yapmak açısından güzel işlere imza atıldığını dile getirdi. Ahmet Sorgun konuşmasında; “ Çumra, tarım, hayvancılık ve turizm anlamında sadece Konya’nın değil ülkemizin de göz bebeği… Ülkemizin gıda üretim üssü olan Çumra’mızın daha da kalkınması için belediyemiz güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Belediye Başkanımızın Çumra’nın geleceğine olumlu yönde etki edecek projeleri var. Çumra’nın şehircilik anlamında daha modern bir yapıya kavuşması, Organize Sanayi bölgesine yeni yatırımların kazandırılarak istihdamın ve üretim hacminin sağlanması, Çatalhöyük’ün turizm anlamında bir cazibe merkezi haline gelmesi ve bunun yanında birçok projeyi sıralayabiliriz. Belediyemize ve ilçe teşkilatımıza göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizde bu çalışmaların arkasında olacağız” dedi.