Çumra Belediye Başkanı Recep Candan :

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan : "MUHTARLAR EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ"

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen toplantıda Çumra'nın muhtarları ile  bir araya geldi. Başkan Candan; muhtarların,  Çumra'nın 53 mahallesine de  eksiksiz bir şekilde  hizmet götürülmesinde en büyük destekçileri olduğunu kaydetti. 

Çumra'da Muhtarlar Günü için düzenlenen program, Kaymakamlık binası önünde Atatürk anıtına Çumra Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Kılınç'ın çelenk sunumu ile başladı. Törenin ardından Çumra Belediye Başkanı Recep Candan ve Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece, muhtarlar ile mahallelerin taleplerini istişare etmek üzere bir toplantı gerçekleştirdi. 

"MAHALLELERİMİZİN 2021 YATIRIM PLANLAMASINI MASAYA YATIRDIK"

Toplantıda belediye olarak tüm birimleri ile mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek yatırım planlamalarını uygulamaya titizlikle ve özveriyle devam edeceklerini ifade eden Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; " Siz değerli muhatarlarımız ile buluşmadan önce, Çumra Belediyesi olarak tüm birim amirlerimiz ile bir araya geldik. Mahallelerimiz için hem bu yılın yatırımlarını hemde 2021 yılının yatırım planlamasını ciddi ve planlı bir şekilde masaya yatırdık. Birim amirlerimiz ile bu toplantıları sık sık yaparken 53 mahallemizin muhtarları ile de istişare toplantılarımız devam edecek. Muhtarlarımız ile her mahallemiz için ayrı ayrı konuşacağız. Bir yandan da mahalle ziyaretlerimize devam ediyor, her mahallemizin ihtiyaçlarını yerinden tespit etme noktasında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu ziyaretler yalnızca nezaket ziyareti boyutunda kalmıyor,  aynı zamanda mahallelerimizin ihtiyaçlarınıda yerinde görmüş oluyoruz" dedi. 

"MUHTARLIK MAKAMI DEMOKRASİMİZİN AYRILMAZ BİR PARÇASI"

Muhtarlarımız ile birlikte dayanışma içerisinde çalışdıklarını belirten Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; " Muhtarlık makamı her zaman demokrasimizin ayrılmaz bir parçası, en temel yapı taşı olmuştur. Muhtarlarımızın gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.