ÇUMRA BELEDİYESİ’NDEN BERBER VE KUAFÖRLERDE  GENİŞ KAPSAMLI DEZENFEKTE ÇALIŞMASI

ÇUMRA BELEDİYESİ’NDEN BERBER VE KUAFÖRLERDE GENİŞ KAPSAMLI DEZENFEKTE ÇALIŞMASI


Çumra Belediyesi Koronavirüs ile mücadele kapsamında 11 Mayısta işbaşı yapacak kuaför ve berber esnaflarının dükkanlarında geniş kapsamlı bir dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

 

Çumra’da salgınla mücadele,  ilçe belediyesinin erken ve planlı yürüttüğü dezenfekte çalışmaları  ile devam ediyor.  Alınan karar ile  11 Mayısta kepenklerini müşterilerine açacak berber ve kuaför esnafının dükkanlarında Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’ın talimatı ile geniş kapsamlı bir dezenfekte çalışması başlatıldı. Çumra’da belediye ekiplerinin girmediği berber ve kuaför dükkanı kalmadı. Her dükkan büyük bir titizlikle dezenfekte edilerek gerekli tedbirler alındı, berberlerin müşterilerine daha hijyenik bir ortamda hizmet vermesine destekte bulunuldu.

Berber ve kuaför dükkanları dezenfekte edilen esnaflar, Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a teşekkür etti.

 

“BU ZOR GÜNLERDE DE ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUĞUMUZU GÖSTERDİK”

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz  Koronavirüsün (Kovid-19) yayılmaya başladığı ilk günden itibaren, Çumra Belediyesi olarak tüm önlemleri arttırdıklarını belirtti.

Başkan Oflaz; "Beklediğimiz güzel günlere tedbiri elden bırakmadan yaklaşıyoruz. İlçemizde 11 Mayıs'ta faaliyete başlayacak tüm berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecisi esnafımızın iş yerlerini dezenfekte ettik. Esnafımızın her zaman yanında bir belediyeyiz ve bu zor günlerde de esnafımızın yanında olduğumuzu gösterdik. İnşallah bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız." diye konuştu.