ÇUMRA’DA ASFALT SEFERBERLİĞİ

ÇUMRA’DA ASFALT SEFERBERLİĞİ


Çumra Belediyesi ekipleri ilçenin birçok noktasında başlattığı asfalt seferberliğini aralıksız sürdürüyor. Başkan Halit Oflaz, o çalışmaları yerinde inceledi.

Çumra Belediyesi bir yandan ülkeyi etkisine alan Covid-19 ile mücadele ederken, bir yandan da cadde, sokak ve mahalle yollarının yenileme ve asfalt çalışmalarına yoğunlaştı.

 

Belediye ekipleri, ilçedeki birçok noktada yol asfaltlama, bakım ve onarım faaliyeti yürütüyor.

 

İlçede devam eden yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını inceleyen Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, tüm mahallelerde yürüttükleri yol çalışmalarına ilişkin Çumra’nın her yanına aynı kalitede hizmeti götürdüklerini söyledi. Başkan Oflaz, “Bütün hemşehrilerimizin çok daha güvenli ve konforlu yollardan faydalanması, yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürmesi için her türlü gayreti göstermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

“HER FIRSAT, MİLLETE HİZMETLE DEĞERLENECEK”

 

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, bu süreçte devam eden çalışmalar hakkında şunları söyledi:

 

“İlçemize yapılan tüm hizmetler vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak içindir. Çumra Belediyesi olarak yol çalışmalarımız devam ederken, Konya Büyükşehir Belediyemiz ile de ilçemizde yol ve  asfalt çalışmalarında koordine halindeyiz. Yapımı ve onarımı elzem gerektiren yollarımız ile alakalı göstermiş olduğu ilgilerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a teşekkürlerimi sunuyorum. Onarılması gereken caddelerimizi, mahalle yollarımızı asfaltlama ile güzelleştirerek bu süreçte daha çok hızlandırıp vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getireceğiz. Her fırsat millete hizmetle değerlenecek.”