ÇUMRA’DA GENİŞ KAPSAMLI  KORONAVİRÜS DENETİM

ÇUMRA’DA GENİŞ KAPSAMLI KORONAVİRÜS DENETİM


Çumra’da, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Covid-19 ile mücadelede farkındalık denetimleri düzenlendi.  

Virüsün yayılmasını önlemek ve maske- mesafe kurallarını hatırlatmak amacıyla düzenlenen denetime Konya Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Daire Başkanı Hasan Eroğlu, Ak Parti İlçe Başkanı  Osman Şahin ve Çumra Belediye Başkanı  Recep Candan katıldı.

Yapılan ziyaretlerde virüs ile mücadelede tedbirin başarıya götüreceğini vurgulayan Çumra Belediye Başkanı Sayın Recep Candan, ilçeye verdikleri destekten dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a, Daire Başkanı Hasan Eroğlu ve belediye ekiplerine şükranlarını sundu.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; “ Vatandaşlarımız genel olarak tehlikenin farkında. Sosyal mesafe, temizlik ve maske gibi anahtar tedbirlere uyuluyor ama daha çok dikkatli olmamız lazım. Bu hastalığı tedbirlere sıkı şekilde riayet ederek yeneceğiz. Bunu hep birlikte başaracağız. Çumra olarak bunu başaracak gücümüz var. Halkımıza  güveniyoruz. Salgın ile mücadele ilçemize verdiği desteklerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim ALTAY ve Daire Başkanımız Sayın Hasan EROĞLU ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ekibine teşekkür ediyorum” dedi.