Çumra yeni bir mesire alanı kazandı : Şarıldak

Çumra yeni bir mesire alanı kazandı : Şarıldak

Çumra Belediyesi ilçeye sosyal hayata doğrudan etki eden projeler kazandırmaya devam ediyor. Çumra’nın yeni mesire alanı olacak ‘ Şarıldak Parkı ve Kır Düğün Salonunun’ açılışı yapıldı.

Çumra yeni bir mesire alanı kazandı. Çarşamba çayı üzerinde yer alan ve Sultan Abdülhamid Han Parkının yanı başında Şarıldak ismiyle anılan bölge, Çumra Belediyesi tarafından halka ferah bir ortam sunacak alana dönüştürüldü. Bölgenin isminden dolayı ismi Şarıldak Mesire alanı olan alan, beraberindeki Kır düğün salonu ile birlikte halkın kullanımına açıldı. 

Çumra’da sosyal hayata can katacak ve halkın gönül rahatlığı ile vakit geçirebileceği yeni bir alan kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz; “ Sultan Abdülhamid Han Parkı yanında yeni yaptığımız ve bölgenin adını verdiğimiz Şarıldak Parkı ve Papatyam Kır Düğün Bahçesi ve Cafe’nin açılışını yaptık. Yıllardır boş olan, Eşsiz manzarası ile Çumraya görsel bir şölen sunan Çarşamba çayımızın etrafını halkımız için değerlendirmek istedik.  Yeşilin ve suyun bir arada olduğu, 7’den 70’e herkese hitap edecek ve en çokta çocuklarımızı çok mutlu edecek yeni oyun guruplarıyla donattığımız Şarıldak Mesire alanı gerçekten görülmeye değer... GüzelÇumra'mıza Hayırlı Olsun” dedi