BELEDİYE BİRİMLERİ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
Deniz ÖZDAMAR
İnsan Kayn. ve Eğt. Müdür V.

1130

insankaynaklari@cumra.bel.tr


Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Mustafa DÜNDAR
Basın Yay.ve Halk.İlişkiler Müdür V.

1171-1135

halk@cumra.bel.tr


Fen İşleri Müdürlüğü
Mahmut BAĞCI
Fen İşleri Müdür V.

2222

fenisleri@cumra.bel.tr


Yazı İşleri Müdürlüğü
Bekir AKCA
Yazı İşleri Müdür V.

1130

yaziisleri@cumra.bel.tr


Temizlik İşleri Müdürlüğü
Ahmet ÇELEN
Temizlik İşleri Müdür V.

2223

temizlikisleri@cumra.bel.tr


Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Ümit ÇAM
Park ve Bahçeler Müdür V.

2224

parkbahce@cumra.bel.tr


Emlak ve İstimlak Müdürlüğü
Mustafa AKÇA
Emlak ve İstimlak Müdürü

1124

emlak@cumra.bel.tr


Hukuk İşleri Müdürlüğü
Emre ÇETİN
Hukuk İşleri Müdür V.

1182

hukuk@cumra.bel.tr


Zabıta Müdürlüğü
Hüseyin DEMİRCİ
Zabıta Müdür V.

1140-1138

zabita@cumra.bel.tr


Mali Hizmetler Müdürlüğü
Nurettin BALCI
Mali Hizmetler Müdürü

1122

malihizmetler@cumra.bel.tr


İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
Sami YILMAZ
İmar ve Şehircilik Müdürü

1132

imar@cumra.bel.tr


Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Mustafa DÜNDAR
Destek Hizm. Müdür V.

1134

destekhizmetleri@cumra.bel.tr


İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
Bahattin İŞCAN
İşletme ve İştirakler Müdür V.

1167-1168

sirket@cumra.bel.tr


Etüt Proje Müdürlüğü
Yasin TEKBAŞ
Etüt Proje Müdür V.

1143

insaat@cumra.bel.tr


Bilgi İşlem Müdürlüğü
Selim BUDAK
Bilgi İşlem Müdür V.

1234

bilgi@cumra.bel.tr


Muhtarlık İşleri Müdürlüğü
Mahmut BAĞCI
Muhtarlık İşleri Müdür V.

2223

muhtarliklar@cumra.bel.tr


Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
Kerim ÇİLEK
Kültür ve Sosyal İşler Müd. V.

---

kultur@cumra.bel.tr


Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü
Abdullah AVCU
Makine İkmal Müdür V.

---

makine@cumra.bel.tr


Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü
Emine ÇAM
Tarımsal Hizmetler Müd. V.

2224

tarim@cumra.bel.tr


Strateji Geliştirme Müdürlüğü
Mustafa MAVİ
Strateji Geliştirme Müdür V.

1129

strateji@cumra.bel.tr