Başkan Candan Karkın Mahallesi’ne Kazandırılan Yatırımları İnceledi

Başkan Candan Karkın Mahallesi’ne Kazandırılan Yatırımları İnceledi

Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, Karkın Mahallesinde yapımı devam eden belediye yatırımlarını inceledi.

Çumra Belediyesi ilçeye yeni sosyal tesisler kazandırmaya devam ediyor. Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, Karkın Mahallesine kazandırılacak düğün salonunda incelemelerde bulundu. Düğün salonunda yapılan çalışmaların büyük bir kısmının tamamlandığını belirten Başkan Candan, bu tesisi kısa süre içerisinde tamamlayıp mahalle halkının kullanımına sunacaklarını söyledi. Candan, Karkın düğün salonunun mahalle sakinlerinin ihtiyacına cevap verecek bir nitelikte tesis olacağını ve mahalleye değer katacağını ifade etti. Candan ayrıca, Karkın mahallesinde ulaşım hizmetlerinin daha kaliteli bir şekilde sağlanması için mahalle içi yollarda satih kaplama çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti.

Çumra Belediye Başkanı Av. Recep yatırımlara ilişkin yaptığı açıklamada; “Birkaç yıldır devam eden düğün salonumuzun yapımda son aşamaya geldik. Çevre düzenlemesi çalışmalarımız kapsamında zemin dolgusu ve sıkıştırma işlemleri tamamlanmak üzere. Düğün salonumuzun çevresinde kilitli parke ve peyzaj çalışmalarımızı da tamamladıktan sonra tesisimizi Karkın’lı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Aynı çalışmalarımız Alibeyüğü Mahallemizdeki düğün salonumuzda da devam ediyor orayı da yakın zamanda hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız İnşallah… Mahallelerimize hayırlı olsun. Aynı zamanda Karkın Mahallemizde satih kaplama çalışmalarımızda yoğun bir şekilde devam ediyor. Çumra Belediyesi olarak hemşehrilerimize hizmet noktasında var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Saha çalışmalarını inceleyen Çumra Belediye Başakanı Av. Recep Candan ardından mahalle halkı ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Çumra Belediyesi Karkın Mahalleli Meclis Üyesi Ahmet Demiral mahalleye kazandırılan tüm yatırımlar için Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan ve ekibine mahalle halkı adına teşekkür etti.